Flint Tønsberg AIL
Uke: 42 - 18. Oct 2021 til 24. Oct 2021
Mandag 18.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Tirsdag 19.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Onsdag 20.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Torsdag 21.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Fredag 22.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Lørdag 23.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:
Søndag 24.10
A-banen KGB-banenD-banen KGE-BanenGranøHusvik skolePresterød skoleRingshaug skole
AGressDEØstGymsal
TidA1A2A3A4A5A6A-7A-8B1B2D1D2D3D4EG1G2G3G4G5-1G5-2G7-1G7-2HPR
09:00
--------------------------
09:15--------------------------
09:30
--------------------------
09:45--------------------------
10:00
--------------------------
10:15--------------------------
10:30
--------------------------
10:45--------------------------
11:00
--------------------------
11:15--------------------------
11:30
--------------------------
11:45--------------------------
12:00
--------------------------
12:15--------------------------
12:30
--------------------------
12:45--------------------------
13:00
--------------------------
13:15--------------------------
13:30
--------------------------
13:45--------------------------
14:00
--------------------------
14:15--------------------------
14:30
--------------------------
14:45--------------------------
15:00
--------------------------
15:15--------------------------
15:30
--------------------------
15:45--------------------------
16:00
--------------------------
16:15--------------------------
16:30
--------------------------
16:45--------------------------
17:00
--------------------------
17:15--------------------------
17:30
--------------------------
17:45--------------------------
18:00
--------------------------
18:15--------------------------
18:30
--------------------------
18:45--------------------------
19:00
--------------------------
19:15--------------------------
19:30
--------------------------
19:45--------------------------
20:00
--------------------------
20:15--------------------------
20:30
--------------------------
20:45--------------------------
21:00
--------------------------
21:15--------------------------
21:30
--------------------------
21:45--------------------------
22:00
--------------------------
22:15--------------------------
22:30
--------------------------
22:45--------------------------
23:00
--------------------------
23:15--------------------------
23:30
--------------------------
23:45--------------------------
Aktivitetsliste:

Ingen aktive punkter