Vind Idrettslag
Uke: 49 - 02. Dec 2019 til 08. Dec 2019
Mandag 02.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Tirsdag 03.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Onsdag 04.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Torsdag 05.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Fredag 06.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Lørdag 07.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
09:00
------------------------
09:15------------------------
09:30
------------------------
09:45------------------------
10:00
------------------------
10:15------------------------
10:30
------------------------
10:45------------------------
11:00
------------------------
11:15------------------------
11:30
------------------------
11:45------------------------
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:
Søndag 08.12
3er bane med vantBallslettaGjøvik StadionGWS hallen 1 (Sør)GWS-hallen 2 (Nord)Kopperud skole Gymsal (A)Kopperud skole Gymsal (B)Vardal KunstgressVind KunstgressVindingstad GymsalVindingstad SkoleØvre bane
3er-13er-23er-35er-15er-25er-35er-4Del av baneEksterntDel av baneMot GjøvikMot VindhyttaEksternt7er-17er-29-1
Tid3-13-23-35-15-25-35-4B1B2B1B2A4A3A2A1X7-17-29-1
09:00
------------------------
09:15------------------------
09:30
------------------------
09:45------------------------
10:00
------------------------
10:15------------------------
10:30
------------------------
10:45------------------------
11:00
------------------------
11:15------------------------
11:30
------------------------
11:45------------------------
12:00
------------------------
12:15------------------------
12:30
------------------------
12:45------------------------
13:00
------------------------
13:15------------------------
13:30
------------------------
13:45------------------------
14:00
------------------------
14:15------------------------
14:30
------------------------
14:45------------------------
15:00
------------------------
15:15------------------------
15:30
------------------------
15:45------------------------
16:00
------------------------
16:15------------------------
16:30
------------------------
16:45------------------------
17:00
------------------------
17:15------------------------
17:30
------------------------
17:45------------------------
18:00
------------------------
18:15------------------------
18:30
------------------------
18:45------------------------
19:00
------------------------
19:15------------------------
19:30
------------------------
19:45------------------------
20:00
------------------------
20:15------------------------
20:30
------------------------
20:45------------------------
21:00
------------------------
21:15------------------------
21:30
------------------------
21:45------------------------
22:00
------------------------
22:15------------------------
22:30
------------------------
22:45------------------------
23:00
------------------------
23:15------------------------
23:30
------------------------
23:45------------------------
Aktivitetsliste:

Ingen aktive punkter