Covid-19 registrering for Flint Xtra torsdag

Register / Flint Tønsberg AIL
-
Velg aktivitet: 
Hjemmekamp: Gutter 12 (2010) - 05.10 17:00 - D-banen KG (D3, D4)
Flint Blå - Teie Blå13 registreringer
Trening: Jenter 10 (2012) - 05.10 17:00 -
Trening16 registreringer
Trening: Gutter 8 (2014) - 05.10 17:00 -
Trening22 registreringer
Trening: Jenter 8 (2014) - 05.10 17:00 -
Trening11 registreringer
Trening: Gutter 13 (2009) - 05.10 17:00 -
Trening28 registreringer
Trening: A Damer - 05.10 17:00 - A-banen KG (A1, A2, A4)
Trening13 registreringer
Trening: Gutter 11 (2011) - 05.10 17:30 - Granø (G5-1)
Trening7 registreringer
Sosialt: Jenter 8 (2014) - 05.10 18:00 -
Pizza før høstferien13 registreringer
Trening: Gåfotball - 05.10 18:00 - B-banen-3 (B3)
Trening11 registreringer
Bortekamp: Gutter 16 (2006 og 2007) - 05.10 18:00 - Nesskogen KG Hovedbane
Nøtterøy - Flint 215 registreringer
Bortekamp: Gutter 12 (2010) - 05.10 18:00 - Stagbanen
Stag - Flint Sort12 registreringer
Bortekamp: Gutter 10 (2012) - 05.10 18:00 - Andebu Sentrum 9, 3158 Andebu
Andebu Rød - Flint Ekstra11 registreringer
Bortekamp: Gutter 11 (2011) - 05.10 18:00 - Hvitstein stadion
Holmestrand Sort - Flint Sort9 registreringer
Bortekamp: Gutter 14 (2008) - 05.10 18:00 - Teie Xpert KG
Teie - Flint18 registreringer
Trening: Gutter 10 (2012) - 05.10 18:15 - Granø (G4)
Trening 1800-193020 registreringer
Trening: Jenter 12 (2010) - 05.10 18:15 - Granø (G3)
Trening OBS ny tid 17:30-1918 registreringer
Trening: Gutter 14 (2008) - 05.10 18:30 -
Trening12 registreringer
Bortekamp: Jenter 11 (2011) - 05.10 18:30 - Vesterøya Idrettspark
Sandar / Store Bergan Hvit - Flint Hvit13 registreringer
Hjemmekamp: Gutter 13 (2009) - 05.10 18:30 - A-banen KG (A1, A-8)
Flint 3 - Ørn Horten 215 registreringer
Dugnad: Jenter 9 (2013) - 05.10 19:00 -
FRIST for innlevering av loddark19 registreringer
Samling: Gutter 9 (2013) - 05.10 19:30 -
Foreldremøte 31 registreringer
Trening: Flint 3 (6.div) - 05.10 20:00 -
Trening6 registreringer
Trening: Jenter 15 (2007 og 2008) - 05.10 20:00 -
Trening37 registreringer
Trening: Gutter 16 (2006 og 2007) - 05.10 20:00 -
Trening24 registreringer
Ekstratrening: Jenter 13 (2009) - 05.10 20:00 -
Trening med j153 registreringer
Trening: FFO - 06.10 13:00 -
Trening0 registreringer
Trening: Flint Xtra torsdag - 06.10 15:30 -
Trening3 registreringer
Trening: A Lag Herrer - 06.10 17:00 -
Trening32 registreringer
Trening: Jenter 15 (2007 og 2008) - 06.10 17:00 - D-banen KG (D3, D4)
Trening22 registreringer
Trening: Gutter 12 (2010) - 06.10 17:00 -
Trening29 registreringer
Trening: Jenter 11 (2011) - 06.10 17:00 - Granø (G2)
Trening22 registreringer
Trening: Jenter 9 (2013) - 06.10 17:00 -
Trening8 registreringer
Trening: Gutter 13 (2009) - 06.10 17:00 -
Trening29 registreringer
Bortekamp: Gutter 9 (2013) - 06.10 17:00 - Strandman arena (tidl TFK arena)
Tønsberg FK Hvit - Flint Sort5 registreringer
Bortekamp: Gutter 10 (2012) - 06.10 18:00 -
FK Eik Tønsberg Sort - Flint Blå11 registreringer
Trening: Gutter 9 (2013) - 06.10 18:00 -
Trening56 registreringer
Trening: G16 Bredde - 06.10 18:00 -
Trening0 registreringer
Bortekamp: Jenter 11 (2011) - 06.10 18:00 -
Holmestrand Hvit - Flint Sort8 registreringer
Bortekamp: Jenter 12 (2010) - 06.10 18:00 -
Falk / NIF Blå - Flint Sort9 registreringer
Trening: Gutter 14 (2008) - 06.10 18:30 -
Trening17 registreringer
Hjemmekamp: Gutter 14 (2008) - 06.10 18:30 - D-banen KG (D1, D2)
Flint - Andebu10 registreringer
Trening: A Damer - 06.10 18:30 - A-banen KG (A5, A6, A-7, A-8)
Trening14 registreringer
Trening: Jenter 13 (2009) - 06.10 18:30 - D-banen KG (D3, D4)
Trening18 registreringer
Bortekamp: A Lag Herrer - 06.10 19:30 - Borre KG
Borre - Flint0 registreringer
Bortekamp: G16 Bredde - 06.10 19:30 - Nye Hvitstein KG 7er A
Holmestrand - Flint *7er0 registreringer
Bortekamp: Junior 2 - 06.10 19:30 - Karlsro KG 7er A
Nesjar *7er - Flint 25 registreringer
Bortekamp: Jenter 17 (2005 og 2006) - 06.10 19:30 - Haukerød KG C 7er A
Runar - Flint8 registreringer
Hjemmekamp: Gutter 16 (2006 og 2007) - 06.10 20:00 - Flint ESSO Arena D KG
Flint - Pors5 registreringer
Hjemmekamp: Jenter 15 (2007 og 2008) - 06.10 20:00 - A-banen KG (A1, A-8)
Flint 2 - Runar15 registreringer
Henter aktivitetsdata...
Register / Flint Tønsberg AIL / {{match.title}}

K{{match.id}} A{{match.id}}

{{match.type}}: {{match.title}}
Tid: {{match.startDate | date: 'dd.MM.yyyy kl: HH:mm'}}
 
X {{feedback}}
Vi fant {{personMatches.length}} personer som kan matche dine data:
{{personMatch.firstName}} {{personMatch.lastName}}: {{personMatch.mobile}} -> Denne personen er allerede registrert på dette arrangementet
Fornavn må fylles ut
Etternavn må fylles ut
Mobilnummer må fylles ut
X {{feedback}}

{{numRegistered}} personer registrert

Dersom du ønsker å se listen over registrerte personer må du logge inn med en profil som tilhører teamet {{match.teamName}}